Ústup nevoľností v 10. týždni

29. nov 2021

Ahojte, rada by som sa poradila alebo skôr ukludnila. Aktuálne som v 11 tt. Príznaky tehotenstva som mala hned od začiatku, citlivé a väčšie prsia bolest v podbrušku.
Na začiatku 8 tt sa pridružili aj celodenné nevolnosti a občasné zvracanie ktoré trvali tak 2 dni, potom na 3-4 dni ustupili a potom sa zase objavili. Zvracala som teda len parkrat a aj tych dni co mi bolo zle zratam na rukách. Viem že by som sa mala tešiť ale už asi týžden mi vobec nie je zle dokonca ma aj menej bolia prsia. Čítala som že miznutie príznakov býva pri MA, mali ste to niekto podobne ako ja a bolo všetko v poriadku ?

anile12
29. nov 2021

Mne sa tiež od nejakého 9tt úplne vyparili všetky príznaky a bola som neskutočne v strese. Vždy som išla so sklonenou hlavou na ďalšiu poradňu ale našťastie všetko bolo fajn. Nestresuj, uživaj

dominikasvince
29. nov 2021

Ahoj aj mne vymizli príznaky okolo 11 týždňa a potom sa vrátili okolo 14 a do 16 som ešte vracala. Teraz som v 31tt takže kľud podľa mňa je všetko v poriadku 🙂

bolarazjedna
29. nov 2021

tuto otazku som mohla položiť aj ja 🙂 zajtra začiname 10. tyzdeň, a už niekoľko dní necítim žiadne priznaky. Ja som síce aj predtým mala iba také nevýrazné - sem tam únava, ale skôr nespavosť, sem-tam nevoľnosť /ale nebolo to pocit na vracanie, len taký blby pocit / a nechutenstvo, častejšie cikanie. Z toho všetkeho ostalo asi len to posledné. Ďalší ultrazvuk mam až o 2 týždne, dovtedy sa musim nejako pozitivne naladiť. Bohužial som už po MA /vtedy som mala ale iba prazdny gestačny vačok/, kedy ani po vysadení progesteronu sa mi nespustil potrat samovoľne, takže sa bojím, aby sa to nezopakovalo. Prave dnes ráno som čítala staršie príspevky na podobnú tému, veľa žien popisovalo podobné vymiznutie priznakov, a bábo sa malo fajn 🙂

milka1988
29. nov 2021

Ja som priznaky nemala od začiatku žiadne...a som teraz 27 tt...tiez som sa každý den obavala ci je to ok vlastne ked nemam ziadne priznaky ale kazde telo je ine...

michaela9751
29. nov 2021

Ja som tiež teraz 13tt a príznaky zmizli tiež som mala zo začiatku bolestivé prsníky nevoľnosti ale teraz som mala týždeň úplne bez
Akurát včera večer má opäť trochu prsia začali pobolievali tak verím že je všetko v poriadku 🙂

ailiba
29. nov 2021

Hneď by som si to s tebou vymenila. Ale vážne. Nič to nemusí znamenať....a ešte je skoro, príznaky ešte môžu prísť. V tehu takéto pocity nie sú konštantné. Raz sú, potom nič.
Mne pri prvom tehu prvé 2 týždne bolo úplne nanič, všetko má bolelo a zrazu nič.... Všetko bolo v poriadku. Ale zle mi skoro vôbec nebolo... Na rozdiel od momentálneho tehu.
Ale chápem ta, tehulka sa stále pozoruje. Neboj sa a užívaj si tehu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre