Má Escapalle vplyv na tehotenský hormón?

Zodpovedané
26. okt 2022

Dobrý deň prajem,

chcem sa opýtať či je možné žeby tabletka Escapalle mohla nejako ovplyvniť tehotenský test, že by ukazoval napr. negatívne, či má vplyv na tehotenský hormón?

Brala som liek 31. 8., odvtedy som bola párkrát u dr ktorá mi povedala, že tehotná by som byť nemala. 28. 9. mi brali krv na tehotenský hormón, vyšiel mi negatívne. Ja sa chcem len uistiť teda, že Escapalle nemá vplyv na tehotenský hormón. Keď je to taký hormonálny liek to Escapalle.

Ďakujem moc za odpoveď.

Dobrý deň,

hCG nie je ovplyvnené užívaním Escapelle. Ak je negatívne, tehotná nie ste.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník