Mám kontaktovať gynekológa, keď som po doužívaní Duphastonu nedostala menštruáciu?

Zodpovedané
21. mar 2023

Dobrý deň,

tento cyklus sa mi stala prvýkrát zvláštna vec. Na 18. deň cyklu som začala slabo krvácať svetloružovou krvou. Podľa môjho gynekológa sa jednalo o ovulačné krvácanie a doporučil mi vybrať balenie Duphastonu s tým, že po dobrati by som mala dostať menštruáciu do 5 dní. Dnes je to už 8. deň, ale menštruáciu som stále nedostala.

Je to ešte v poriadku, alebo ho mam opäť kontaktovať?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

menzes by sa mal dostaviť do 10 dní. Ak sa tak nestane, kontaktujte svojho gynekológa.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník