Mám si urobiť ešte jeden test, kým si zavolám na gynekológiu?

Zodpovedané
29. okt 2022

Dobrý deň,

tehotenský test som si robila 2 dni pred očakávanou menštruáciou.

Môžem ho považovať za pravdivý?

Bábätko sme plánovali.... Veľmi sa teším aj keď opatrne, lebo z vlastnej skúsenosti viem, že sa môže hocičo prihodiť.

Mám si urobiť ešte jeden test pre istotu, kým si zavolám na gynekológiu?

Aktuálne by som mala byť v 5. týždni.

Ďakujem za odpoveď.

Dobrý deň,

ak je test pozitívny, tak je to už jasné 🙂

Kontrola u gynekológa nemá zmysel skôr ako pri 2 týždne meškajúcej menštruácii. Zavolať si ale určite môžete.

Držím palce!

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník