Menzes alebo spontánny potrat?

Zodpovedané
27. nov 2022

Dobrý deň,

tak začalo to tým, že ma neskutočne dlho bolelo veľmi brucho, ako nikdy predtým, krv sa zo mňa liala v podstate tak, že som nestíhala meniť tampóny. A bolo tam strašne veľa veľkých kúskov. A takú bolesť brucha som nikdy nezažila. Trvalo to celé asi 5 dní, a potom som ešte dlhšie špinila s tým, že tiež rôzne kúsky krvi alebo zrazeniny alebo ako sa to povie.

Čo to mohlo byť?

Test som si nerobila lebo mi ani nenapadlo, žeby to niečo také mohlo byť. Tuším od 8. 9. do 13. a potom som ešte špinila a odvtedy som vlastne mala menzes taký, že 2 dni v októbri a 3 dni v novembri.

Ďakujem za pomoc.

Dobrý deň,

kľudne mohlo ísť o mikroabort. Spätne to už však nezistíte.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník