Mám 4 dni pred menzesom a špiním. Ide o možné tehotenstvo?

alexis846
11. sep 2021

Ahojte baby, mám 4 dni pred menzesom ale už pár dní špiním. Prvý deň to bolo trošku krvi a potom už len také hnedé ide zo mňa, nie veľa tak málinko len, nikdy sa mi to predtým nestalo, okrem toho ma pichá v ľavom boku v podbrušku, mám tam taký tlak. Neviete čo by to mohlo byť, môžem byť tehotná? Robila som si aj test, v podstate dnes 4 dni pred menzesom, ale ja už mám asi paranoje, nie je tam duch? Prosím, kuknite sa na to, či mi nešibe :D Vďaka

summersunny94
11. sep 2021

@alexis846 niečo slabunke je vidno, skús zase zajtra. Držím ti silno palce 😊

zianahollyna
11. sep 2021

@summersunny94 Ja by som tiež chcela pomocť vidíte tam niečo?

zianahollyna
11. sep 2021

@zianahollyna vidíte tam niečo?
@summersunny94

alexis846
autor
11. sep 2021

@zianahollyna ja tam vidim nieco slabe, taku ciarku...ale ja uz to vidim asi vsade :D tiez neviem co s tym svojim testom :D

alexis846
autor
11. sep 2021

@summersunny94 dakujem, no skusim este zajtra rano, alebo skusim pockat 2-3 dni

zianahollyna
11. sep 2021

@alexis846 ani mi nehovor, ja už vidím čiarky všade celý deň behám od okna k oknu 😁 tento som ale robila poobede dnes skúsim urobiť ráno

alexis846
autor
11. sep 2021

@zianahollyna ja presne to iste :D :D od okna k oknu :D

zianahollyna
11. sep 2021

@alexis846 tak držím palčeky nech je pozitívny. Koľko dní máš po ovulke?

alexis846
autor
11. sep 2021

@zianahollyna asi cca 13 dni mam po, ty kolko?..vdaka, len teda absolutne som neplanovala...aj tebe drzim palceky, nech ciarka zosilnie

zianahollyna
11. sep 2021

@alexis846 ja mám 12 DPO, ďakujem krásne. Pociťuješ aj nejaké príznaky?

alexis846
autor
11. sep 2021

@zianahollyna iba špiním už asi 5 deň, najprv trochu krvi a teraz uz len taky hnedy hlien a mam taky tlak v lavej strane v podbrusku...netusim ale ci to moze byt priznak tehotenstva

zianahollyna
11. sep 2021

@alexis846 ahaa no može aj nemusí, každá žena to má individualne ja necítim vobec nic a to ma trošku zneisťuje

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alexis846
autor
12. sep 2021

@zianahollyna no dnes som si robila rano test a podla mna je negativny a totalne spinim, ako keby mam mat menzes, takze asi mi prisiel skor menzes, aj ma tak brucho boli...ale nechapem co tak skoro, nikdy mi tak skoro neprisiel....ty ako?

zianahollyna
12. sep 2021

@alexis846 noo ja som si ráno robila a tiež nič negatívny menzes mi zatial neprisiel ale boli sme na mensej túre dnes a strasne som nevladala co som ukdy nemala problemy mala som problem polapit dych, mam zvlastny pocit v prsiach takze fakt uz netusim, asi pockaj par dni a ak nepridercha tak pretestujem zase

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre