Mohla Ellaone spôsobiť krvavý hlien?

Zodpovedané
29. okt 2022

Dobrý deň,

písala som vám ohľadne užitia Ellaone tabletky po a antikoncepcie. Dnes som spozorovala krvavý hlien (8 dní po užití Ellaone).

Môže to byť z tabletky alebo tabletka zlyhala a môže to byť uhniezdenie?

Antikoncepciu užívam ďalej, dnes som užila prvú tabletku z druhého týždňa.

Ďakujem.

Dobrý deň,

cyklus sa Vám môže teraz znepravidelniť. Je to pomerne bežné po užití urgentnej antikoncepcie. Bude to treba iba prečkať. Pokračujte v užívaní hormonálnej antikoncepcie.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník