Mohla tabletka EllaOne nezabrať?

Zodpovedané
11. dec 2021

Dobrý deň,

menštruácia mi skončila 28. novembra a nechránený pohlavný styk som mala 4. decembra. To už bolo cez moje plodné dni . Tabletku EllaOne som si dala do 9 hodín.

Momentálne cítim bolesť v chrbte, mám stvrdnuté podbruško s bolesťami a predčastná menštruácia neprišla.

Je možné, že tabletka nezabrala?

Ďakujem

Dobrý deň,

účinok nie je 100%. To, že Vám menzes neprišiel predčasne nemusí nič znamenať. Vydržte do termínu očakávanej menštruácie a v prípade jej meškania si zrealizujte tehotenský test.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník