Tabletka po a tehotenský test

Ahojte 🙂 pred tyzdnom v sobotu sme mali pohlavny styk s priatelom a 2 krat sa do mna spravil (mala som plodne) a na druhy den (v nedelu) do 30 hodin som zobrala tabletku po ale uz od soboty ma chyta unava a asi 3 dni mam uz bolesti v podbrusku ale vzdy iba rano a mam taky vnut. pocit,ze som v tom..Myslite ze nieje skoro na tehotensky test ked o 3-4 dni mam dostat menstruaciu?

sibalka21
3. máj 2015

@janeviemcosatosnamideje ved počkaj ci príde MS alebo nie, podľa mňa na príznaky je moc skoro a po tabletke PO ti budu určite meškať krámy bo si si rozhádzala cely organizmus. Takže aj tie bolesti môžu byť s tým spojené. Skus test ale myslím že zbytočne

jasminet
3. máj 2015

urob si ho po termine ms... moja tabletka po mi v bruchu robi disco a ma 20tt

janeviemcosatosnamideje
autor
3. máj 2015

@jasminet nebodaj si zobrala tabletku PO a si tehotna?

jasminet
3. máj 2015

@janeviemcosatosnamideje tak tak 😠 😵 😉

janeviemcosatosnamideje
autor
3. máj 2015

@jasminet jeej gratulujem 🙂 a po akom case si ju uzila? 🙂

jasminet
3. máj 2015

@janeviemcosatosnamideje do 2 hodin....

mamulka211
3. máj 2015

@jasminet a si si ista, ze si uzila tabletku PO a nie Martanka?

keyneska
3. máj 2015

Moze sa to stat, ta tabletka neucinkuje na 100%

jasminet
4. máj 2015

@mamulka211 niekto pojedol vtipnu kasu?.... som si na 389% ista co som uzila... a este by som aj blocik z lekarne nasla doma keby som sa velmi snazila....

lucka1987
4. máj 2015

@jasminet 😉 tiez poznam kocku, co otehotnela, aj napriek tabletke PO , + prerusovanej sulozi... 😀 😀 niekedy sa veru ani prilisna opatrnost (ne)vyplaca .. 😀

emmka2
4. máj 2015

Ahoj ja som na tom bola podobne tiež mi bolo divne a bála som sa že som v tom ale tie bolesti spôsobuje aj tá tabletka,a nakoniec ani mi menstruacia nemeskala a mam pocit ze menej bolestivá po tej tabletke odvtedy ubehlo už 5mesiacov

tranquillo
4. máj 2015

Nechápem, prečo sa teda "do teba dvakrát spravil". Tabletka PO je myslím na núdzové prípady, keď praskne kondóm a podobne.

kiki68
4. máj 2015

tabletka po nezaruci,ze zena predsalen neostane tehotna. Aj to tam pisu, sice je vysoka ucinnost,ak je to do prvych par hodin po styku,potom ucinnost klesa a to dost rapidne. Takze moze aj nemusi byt. Ten test by som spravila, nie je na skodu vediet co sa deje. MS moze po tej tabletke meskat, vynechat, neda sa na to spolahnut.

katarinamarkova
4. máj 2015

tabletka PO 🙂
vela zien, vratane mna ma prave po nej, krasne zdrave deti 🙂))
pokial dobre pamatam, je ucinna na 80% a nieco......
otazka: ak by bola 20% tna sanca ze to maso, co ste prave kupili je nakazene napr. salmonelou.....zjedli by ste ho? bolo by tych 80% dost presvedcivych? 🙂 asi nie 🙂
rada: sprav si test....este by som mozno tyzden dva pockala....je to totiz dost skoro aby spolahlivo nieco ukazal

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre