Mohol zo mňa vytekať Gynazol krém?

Zodpovedané
20. feb 2022

Dobrý deň,

som v 7. týždni + 3 dni a mala som pálenie. Lekár mi predpísal jednu aplikáciu Gynazolu. U lekára som bola v utorok, to bol 4. deň od aplikácie. Dnes po toalete som si išla sadnúť na gauč a zrazu som cítila silné vlnenie brucha. Tak som utekala na wc, že či náhodou nekrvácam. Po utretí som mala na toaletnom papieri väčšiu kôpku hustú bieleho výtoku alebo krému.

Mohol zo mňa vytekať krém?

Ďakujem

Dobrý deň,

4. deň od aplikácie už Gynazol vytekať nemohol. Bol to podľa môjho názoru obyčajný tehotenský výtok, ktorý je normálny.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník