Bolesti a pichanie v spodnej časti brucha v 24. týždni

ella68
16. máj 2014

Ahoj baby,
Som v 24 tt a pred 3 dnami som zacala pocitovat miernu bolest a pichanie v spodnej casti brucha a neskor aj v slabinach. Išla som doktorovi kt. mi oznamil že mám mykozu ale že ostatné veci su poriadku a babo tiež a predpisal mi gynazol a nejaké magnezium. Myslíte že tie bolesti môžu byt sposobene práve tou mykozou alebo aj niečim iným? Lebo dnes, po včerajšiej aplikacii toho gynazolu mi začala vytekat číra tekutina ktorá ani nezapáchala tak som sa lakla či to nieje nahodou plodová voda alebo to možu byt zvyšky toho krému? Je to moje prvé tehotenstvo a mám 19 tak sa bojím teraz už každého jedneho pichnutia či bolesti 😢 😢

ematko29
16. máj 2014

@ella68 číra ttekutina by mohla znamenať aj odtok plodovej vody,ale ak toho nebolo vela abolo to len po tej aplikacii tak to môže byť z krému.aj ked krém nieje číry tak by mala byť aj ta ttekutina taká ako krém.myslím,že test na plodovú vodu by si mala dostať aj v lekárni ,ale niesom si istá.ak ti už tá tekutina nevyteká tak to asi nebola plodová,ale ak ano,tak by si mohla dostať infekciu a predčasne porodiť :(.A máš tie bolesti stále?je aj možné,že tto bol len výtok niekedy je toho v tehu dosť.

erka2014
17. máj 2014

@ematko29 chod radšej na pohotovosť tam ti hned spravia taky rychly tesť za pritomnosť plodovej vody vo vytoku..nenechavaj to na nahodu..ja som ta o dieťatko v 24.tt prišla...držim palce...

ematko29
17. máj 2014

@ella68 tak ako si to poriešila?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre