Akú máte skúsenosť s Gynazolom?

barumsa
5. júl 2010

Ahojte potrebujem radu som asi 4 tyzdni tehotenstva a lekarka mi predpisala gynazol krém tak som si ho aplikova, ale na nete som si nasla ze jedna si ho tiez dala na zaciatku tehotenstva a do dvo tyzdnou potratila a dava to za chybu tomu lieku. poradne ma niekto aj inu skusenost ako to dievca. potestema prosim

zuzanahor.
5. júl 2010

@barumsa
Ahoj,mne ho tiez predpisal moj gynek.bola som asi v 8 tt a nic sa nestalo 😉
Tvoja lekarka urcite vie co robi....

stevany1
5. júl 2010

Aj mne ho moja doktorka predpísala asi v 6. tt a všetko vyzerá byť v poriadku. Teraz som v 14. tt. . Pre istotu mi ho však aplikovala ona sama.

lili_a_mimi
19. júl 2010

Ahoj! Aj ja som ho uzivala na zaciatku tehotenstva a babatku sa nic nestalo 🙂 Je pravda, ze sa tam pise o tom, ze by sa to malo dat len po dobrom zvazeni a po konzultacii s lekarom, no gynekologovia vedia co mozu a co nemozu dat tehotnym mamickam. Ved nikto z nas nemoze vediet, co by sa stalo, keby si ten liek nedal...
Mne osobne na konci 7.mesiaca lekar predpisal este jeden vaginalny gel. Ja som sa bala, aby som neublizila babtku, no on mi povedal, ze mi to dava kvoli tomu, aby sme predisli predcasnemu porodu 😵
A co sa tyka toho potratu, ktory spominas, jeden gynekolog mi povedal, ze potratit v prvom trimestri nie je nicia chyba, lebo to znamena, ze plod bol poskodeny a telo si ho samo odvrhlo. Vraj studie ukazali, ze viac ako 95% potratov v prvom trimestri boli sposobene zlym vyvinom plodu (genetickou chybou) a nie vonkajsim zapricinenim 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre