Môže sa stať, že po nástrihu hrádze zostal trčať kúsok sliznice?

Zodpovedané
24. jan 2023

Dobrý deň,

prosím vás môže sa stať, že po nástrihu hrádze zostal trčať kúsok sliznice?

Ja som 3 týždne presne po pôrode, stehy mi odpadli, ale stále cítim niečo tam dole "navyše", kúsok niečoho na pár milimetrov pretŕča, neviem či ešte po tak krátkom čase sa to vstrebe, alebo či som zle zašitá, neviem. Mám ísť až o 3 týždne na kontrolu ku svojej gyn. Veľmi sa bojím, aby ma znovu nezašívali alebo nerobili nejaký zákrok. Mala som dosť ťažký pôrod, dokonca som na 2 týždne mala aj takú traumu z pôrodu, ani von som nemohla ísť, jesť mi nechutilo atď. A teraz toto zase.

Myslíte, že môže byť, že to je ešte niečo čo sa môže vstrebať, keďže je to ešte len 3 týždne od pôrodu?

Predsa len šestonedelie pokračuje a na všetko by ešte mal byť čas sa hojiť.

Ďakujem Vám za odpoveď. 🙏🙂

Dobrý deň,

dajte tomu ešte čas. Rana je čerstvá, môže sa ešte pekne zahojiť.

Nález som ale nevidela, preto sa konkrétne k šitiu vyjadriť nemôžem.

V prípade ďalších otázok ma neváhajte kontaktovať.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník