Môžem byť tehotná, alebo sa jedná o niečo iné?

Zodpovedané
30. júl 2022

Dobrý deň,

nie som si istá či nie som tehotná. Mali sme s priateľom nechránený styk 19. júna. Nič mi nebolo, žiadne špinenie som nemala ani nemám. O 3 týždne 3 dni pred nástupom menzesu ma bolelo podbruško a chrbát. Mala som isť na dovolenku, tak som brala Norethisteron na oddialenie menzesu, celé 2 týždne ako som to brala tak ma nič nebolelo. Ako som ich vysadila tak bolesti znovu prišli, 3 dni na to ako som ich vysadila som dostala silnú a bolestivú menštruáciu, nebol to výtok ani nič podobné bola to ozaj menštruácia akú mávam, možno ešte silnejšia, ale to asi bude tými tabletkami. Mala som ju 7/8 dní. Po menštruácií som začala mať bolesti zase.

Čo to môže byť? Budem rada ak mi nejako pomôžete.

Vopred ďakujem.

Dobrý deň,

tehotenstvo nepredpokladám, keďže ako sama udávate, mali ste silnú menštruáciu normálnej dĺžky.

Vhodné by bolo absolvovať vyšetrenie, bez neho sa neviem bližšie vyjadriť.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník