Potrebujem radu baby - môžem byť tehotná?

evaluku
25. dec 2018

Mala som so svojim priateľom nechránený pohlavný styk 17.októbra. Plánujeme s priateľom založiť rodinu, ale teraz by to bolo ešte skoro: užila som preto escapelle do 11 hodín. Menštruacia prišla 26.10 a ďalšia potom 22.11. Obe trvali 6 dní a boli dosť silné. Mala som dostať 19.12, ale už je to 7 dní a stále nič. Dva dni dozadu ma bolia prsia a chvíľami aj bolesť v podbrušku, test som si ešte nerobila, lebo mi to prišlo nemožné. Chcem sa ale opýtať či predsa len môžem byť tehotná. Ďakujem vam za odpovede.

bielavlcica
25. dec 2018

@evaluku nenapisala si ci sa urobil do teba alebo nie. Ja som tu tabletku uzila iba raz ked priatelovi uslo a uz nikdy viac. Rozhadzalo mi to cyklus tak ze rok trvalo kim sa mi dal dokopy. Podla mna to je stresom

evaluku
autor
25. dec 2018

@bielavlcica :Čitala som o pripadoch, kedy tabletka nezabrala. Rychlo ho vytiahol, ale trocha mu ušlo aj do mňa. Od dneska chdim dosť casto na zachod. Som v dost velkom strese, to je pravda. Dufam, ze je to tym. Ďakujem ti za odpoveď.

bielavlcica
25. dec 2018

@evaluku nemyslim si ze si tehotna uzila si tabletku a mala si uz dva krat menzes. Najednoduchcie to zistis testom. Moze sa ti kludne posunut. Ja som mavala okolo 1 ked som uzila tabletku posunulo sa to tak ze zacne 28 a konci 1. Ten cyklus sa ti musi ustalit + stres. Skus ten test

beky1813
25. dec 2018

A odvtedy sex nebol? Ak nie, tak tehotenstvo to nie je

evaluku
autor
25. dec 2018

@beky1813 Bol, ale len chránený a priateľ neboj vo mne ked sa urobil. Preto ma hneď napadol len ten jeden prípad.

evaluku
autor
27. dec 2018

@bielavlcica Test som si urobila, bol negatívny, ale menzes stále nikde. Môže byť, že test to ešte nezachytí. Už mi mešká 9 dní.

anonym5325
29. dec 2018

ahojte baby,
posledne asi dva tyzdne hned po menzese mi je hodne divne. citila som vajecniky aj podbrusko. tento tyzden to uz ustupilo ale som nejake nesvoja. traviace nejake tazkosti mam ale to moze byt z HAK, neni to nic velke. mozem byt tehu? uzivam antikoncepciu a nevyskala som tabletu ani raz preto si nemyslim ze je to tehotenstvo ale...

mondicka
9. jan 2019

@evaluku predpokladám že ste nespali spolu len v októbri ale veľa krat aj potom takze samozrejme je to možné

barmankaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre