Môžem ísť na dovolenku po amniocentéze?

Zodpovedané
5. júl 2022

Dobrý deň,

dňa 22. 6. som podstúpila amniocentézu (zlé výsledky z krvi) a chcela by som sa spýtať, ak som nemala žiadne problémy (klop, klop) a bude všetko v poriadku (myslím výsledky), môžem ísť na dovolenku do Turecka?

Nebude to riziko, keďže som absolvovala amnio?

Chcela by som ísť s deťmi. Tehotenstvo prebieha úplne bezproblémovo.

Ďakujem.

Dobrý deň,

myslím, že pokiaľ je tehotenstvo inak bezproblémové, nič dovolenke nebráni. Poraďte sa ale ešte so svojím ambulantným gynekológom, ktorý najlepšie pozná Váš zdravotný stav.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník