Od ovulácie až po menzes mám bolesti krížov a podbruška. Čo si mám dať vyšetriť?

Zodpovedané
21. mar 2022

Dobrý deň,

od ovulácie (15. - 17. deň cyklu) ma vždy začne pobolievať v podbrušku ako keby mám dostať menzes každú chvíľku. Bolia ma aj kríže. Trvá to až kým nepríde menzes na 28. deň cyklu.

Čo si mám dať vyšetriť?

Ďakujem

Dobrý deň,

pre začiatok stačí rutinné gynekologické vyšetrenie (palpačné, v zrkadlách, ultrazvuk). Následne gynekológ zváži nutnosť doplňujúcich vyšetrení.

Bližšie Vám bez komplexného vyšetrenia neviem poradiť.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník