Bolesti v podbrušku aj po ovulácii

alexandrasandrah
15. máj 2019

Ahojte dievčatá. Chcela by som sa informovať? Tento mesiac som mala viackrát nechranený pohl. styk. Pred pol rokov som vysadila HAK. Zatial mám nepravidelný cyklus(27,29,25,31,26 dňové cykli). Poslednú MS som mala 28.04.2019 a ovuláciu približne 11.05- 12.05.2019 Bolesti počas menštruácie nemávam, ale pred a počas ovulácie áno. Tento mesiac som po ovulacií pocitovala taký zvlaštný pocit v podbrušku-pichanie a také štipkanie. Podľa bolesti som mohla mať ovuláciu pred troma dňami. Od vtedy mám bielý až žltkastý výtok kremovej konzistencie. Stresujem veľa, pretože onedlho budem mať štatnice a bojím sa že to môže ovplývniť moje oplodnenie a možno preto si už nahováram aj príznaky, pretože je mi zle nemam chuť jesť, bolia ma kríže a aj bradavky. Môj hlien sa stále menil počas cyklu. Po pohlavnom styku som nemala žiadný hlien, som bola na druhý deň suchá. MS by som mala dostať okolo 26.05.2019. Mal ešte niekto po oplodnení takýto žltkastý výtok a tlak v podbrušku aj po ovulacií? Kedy si mám urobiť test? A aký máte nazor na CLEARBLUE test pred MS? Ďakujem Vám 🙂

baby26
15. máj 2019

Ahoj aj ja mam taky zltkasty vytok a tiez ma od vcera pobolieva podbrusko aj picha ma v nom.Uz ovulaciu nemam.Tiez mam mat menzes 26.5.tak uvidim

baby26
15. máj 2019

Test si sprav az ked ty bude meskat

monca0021
15. máj 2019

@alexandrasandrah ahoj pripisujem to HAK tieto problémy som mala aj ja to sa upraví

veronikaszabova
15. máj 2019

@alexandrasandrah oplodnenemu vajicku trva cca 10dni, nez sa uhniezdni. Potom sa da zmerat HCG (test,krv). Priznaky su az po uhniezdeni.
Dzrim palce, nech si cim skorej najdes //

potomka
15. máj 2019

@alexandrasandrah skor to bude si HAK, upravi sa a bude dobre, test si rob az ked ti bude meskat MS, je jedno akym testom to urobis staci ti aj ten palickovy klasicky... nemusis si to robit na clear ble, drahsie neznamena istota, ukaze to bar aky ak budes tehu

alexandrasandrah
autor
15. máj 2019

Ďakujem Vám 🙂 len sa bojím toho, že príliž veľa stresujem.

alexandrasandrah
autor
20. máj 2019

@baby26, 8DPO

alexandra2468
20. máj 2019

@alexandrasandrah ja som mala tiez bolesti aj po ovu a myslela som si ze to je z vysadenia hak. A mala som taky isty test ako ty.
Teraz som v 13tt 😄

alexandrasandrah
autor
21. máj 2019

Je to tam 🙂

alexandrasandrah
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lily411
10. jan 2020

Ahojte . Snáď mi budete vedieť poradiť. Som 7 DPO ,mám veľmi zvláštny pocit v podbrusku až do... väčšie tlaky a dnes ma tam asi 4x riadne zapichalo . My sme chodili na IVF ,teraz je partner ok ,ja tak na polovicu ,preto asi nádejne verím ze by sa mohlo zadarit aj prirodzene :/ .. myslím že prechladnuta nie som ,nemám žiadny vytok ani bolesti pri moceni. Ale v noci chodím častejšie na wc .. vďaka

patka27
26. feb 2020

@alexandrasandrah dobry den, mozem.sa.opytat tiez mam momentalne taky problem som po ovulacii myslim tak.4 dni pred nou bolesti a teraz
po nej dokopy taky tyzden isto ako keby pred menzesom tlaky pod brusko krize nepali nesvrbi a tiez mam.pocit akokeby sa zadarilo mam.do.meszesu nejakych 10 dni moze tie.bolesti znamenat ze sa zadarilo.taky stav este umna nebol🙄

varhuanna
28. sep 2020

@patka27 ako to dopadlo? Prosím mám to isté

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre