Sú v predejakulačnej tekutine spermie, ak bol pohlavný styk v ten deň len raz?

Zodpovedané
7. aug 2022

Dobrý deň,

chcela by som sa Vás spýtať na takú vec.

Sú v predejakulačnej tekutine dáke spermie, ak bol pohlavný styk v ten deň len raz?

Lebo veľa ľudí hovorí, že v predejakulačnej tekutine sa spermie nenachádzajú, že je to len výlučok z prostaty keď je za deň len jedna súlož, ale keď sa to opakuje a partner sa nevymočí, tak až vtedy sú tam spermie. Hovorila mi to aj jedna doktorka, no stále neviem čomu mám veriť. Ak by ste vedeli o tom viac, tak budem rada.

Prajem pekný deň.

Dobrý deň,

malo by to tak byť ako ste to napísali.

Príroda je však niekedy zradná a nedá sa na ňu 100% spoľahnúť.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník