Predejakulačná tekutina

jasminax
13. júl 2013

Zdravím 🙂 Viem ,že to bude znieť hlúpo ale trápi ma to, pretože si na takéto veci dávam veľký pozor. S priateľom sme mali pettin, pričom súčasťou bolo "prstovanie" . Priateľ bol po celú dobu oblečený a nespravil sa. Avšak na konci sme si všimli že ma malu kvapočku lásky na trenkách. Je možné že sa tesne pred tým ako to začalo dotkol tam dole.. tak ma napadá otázka, či je nejaká šanca aby sa mohli nejaké spermie z predejakulačnej tekutiny dostať až ku mne ?(v ten den sme styk nemali , a ani on nemal ejakulaciu, takže neviem či vobec tato tekutina obsahuje spermie za takých okolností...) Ozaj sa ospravedlnujem za túto otázku a budem vďačna za každú dobre mienenú odpoveď.

jasminax
autor
13. júl 2013

a jasne zabudla som dať hlavnu otázku , či by som takto mohla otehotnieť( počula som už hocičo :D)

brisilda
13. júl 2013

@jasminax nemusis sa nicoho obavat 😉 otehotnet by si v takom pripade urcite nemala 😉

loxa
14. júl 2013

Clovek si uvedomi ze taketo veci riesil uplne zbztocne az ked sa skutocne snazi o babatko🙂 bodaj by bolo otehotniet take jednoduche🙂 Neboj, urcite ti tehotenstvo nehrozi 🙂

martina364
14. júl 2013

raz som citala v bravo girl podobny problem 😀

slavka034
14. júl 2013

že kvapôčka lásky 😀 😀 😀 😀 ja neviem čo si sa učla v 7.ročníku na ZŠ-ke )) Či si vtedy chýbala v škole ? 😀 😀 😀

jasminax
autor
14. júl 2013

ďakujem za príspevky holky, ste zlaté 🙂.. a slavka učili sme sa neboj nič, len ja som sa už na nete dočítala hocičo , aj názory gynekologov sa líšia a všade píšu že je možné všetko :D tak preto takáto za vlasy pritiahnutá otázka 🙂

slavka034
14. júl 2013

@jasminax no určite 😀 😀 😀 to mi príde taká otázka trošku čudná na dospelú ženskú 😀 😀

slavka034
14. júl 2013

a také sa nič nestalo ? Prosím Vás chcem sa milovať s priateľom,ale počula som,že pri tom praskne panenská blana.Chcela by som sa opýtať ,že či sa nemôžu zobudiť rodičia vo vedľajšej izbe.
Milé Bravíčko ...keď mi frajer hladí prsia,mám mokré nohavičky.Znamená to že mám vodu v pľ 😀 😀 😀 😀 úcach?

blahowoman
14. júl 2013

@jasminax no ja ta musim vyviest z omylu ako aj ostatne dievcata/zeny. Som matkou 2 deti. Dcera za chvilu 9r a syn 18m. Nakolko koli dojceniu neuzivam ziadne tabletky s manzelom sme praktizovali styk prerusovany co znamena,ked sa mal urobit tak ho vytiahol. je tomu mesiac co som bola na preruseni,lebo som otehotnela prave z tej predejakulacnej tekutiny v ktogqej sa nachadzaju spermie. Manzel si vzdy daval pozor a boli sme riadne v soku,ked som zistila ze som tehotna!!!! Takze ja som jedna s tych,co takto otehotnela. Ale ak tvoj priatel nebol v tebe,je hlupost aby si otehotnela.

jasminax
autor
14. júl 2013

blahowoman presne tieto prípady som počula 🙂 takže viem že to v určitých prípadoch takto je a stalo sa to to určite, inak by prerušovaná súlož bola spoľahlivým antikoncepčným prostriedkom. A priateľom vo mne nebol , takže preto som sa pýtala 🙂 v každom prípade dakujem za odpoveď 🙂)

blahowoman
14. júl 2013

@jasminax tak sa neboj,a davaj pozor 😉

sisaha
14. júl 2013

@blahowoman ak sa praktizuje prerusovana suloz a muz sa ide pred dalsim stykom vymocit, tak by zena nemala otehotniet.. Lenze muzi vacsinou na to zabudaju a preto je tolko deti..

ladybug6
14. júl 2013

@slavka034 tak ty si dobre inteligentna...forum sluzi nato aby sa kazdy ANONYMNE spytal na otazky, na ktore odpoved nepozna. vidis ze jej to je samej blbe, ze sa to pyta, ale predsa sa chce uistit. ty tu z toho celeho robis cirkus humberto...nic tu zato neda tak co je na tom?

irriss
14. júl 2013

Je mi uz po 40tce ale rada bych se dozvedela podrobny postup praktikovane prerusovane souloze,ktery v zene vyvola klid a potlaci obavy z tehotenstvi......
Neverim uz na Jeziska, ale na zapomenutou kapicku Lasky ano... 😵

slavka034
15. júl 2013

@ladybug6 no oveľa viac som inteligentná ako ty 😀 😀 😀 a nie som si vedomá toho,žeby som robila z niečoho cirkus Humberto...Na blbú otázku,blbá odpoveď...A je evidentné že toto nepísala dospelá žena 😀 😀

katren
15. júl 2013

@slavka034 prepac, ale ak si sa chcela strapnit, podarilo sa...... 😅
suhlasim s @ladybug6 , robis z toho cirkus humberto, ved co take zle sa opytala????
vyraz "kvapcoky lasky" sa pouziva davno /dokonca aj v clankoch o materstve/, je tu o tom aj niekolko diskusii napr.
https://www.modrykonik.sk/forum/som-tehotna/kvapky-lasky-a-mozne-tehotenstvo/
https://www.modrykonik.sk/forum/som-tehotna/kvapocky-lasky-a-mozne-tehotenstvo/
https://www.modrykonik.sk/forum/som-tehotna/mozem-otehotniet-z-kvapociek-lasky/
a pytali sa to normalne zeny, niektore uz aj take, co mali deti...... 😉

slavka034
15. júl 2013

@katren samozrejme samozrejme... 😀 😀 😀 😀

livocka21
15. júl 2013

dalsie prazdninove unudene dieta 🙂

slavka034
15. júl 2013

@katren už som nechcela reagovať ale nedá mi..v tých diskusiách resp.prvotnej otázke,došlo aj k styku..nie? tak beriem strach z možného otehotnenia
ale tu v tomto prípade,prepáč ,no vylúdila mi tá otázka úsmev na tvári.Mám sa azda za to,že mi to "evokovalo" otázky pubertiačok do časopisu Bravo ospravedlniť??? 😀 😀 😀 Veď si celý ten priebeh pettingu stačí prečítať od A do Z a sama zistíš,že to isto bolo písané len z nudy....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre