Tri mesiace som nemala menzes. Z čoho môžem mať pichanie v podbrušku?

Zodpovedané
11. apr 2022

Dobrý deň,

už pár dní ma trápi pichanie pod bruškom v ľavej časti. Mala som zápal, na ktorý som brala nedávno lieky zospodu. Beriem aj Duphaston, pretože už 3 mesiace som nemala menzes.

Z čoho môže byť tá pichľava bolesť?

Občas ma zapichá a veľmi to bolí pod bruchom na ľavej strane.

Ďakujem

Dobrý deň,

absolvovali ste vyšetrenie pre diferenciálnu diagnostiku meškania menštruácie? Mohlo by ísť napríklad o cystu na vaječníku. Príčina môže byť aj chirurgická.

Všetko sa to dá odlíšiť iba vyšetrením. Bez neho sú to iba dohady. Vyhľadajte preto svojho ambulantného gynekológa.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník