Pichanie v podbrušku a meškajúca menštruácia

lulupulu
21. jan 2019

Ahojte.. chcela by som sa opýtať či aj niektorú z vás trapilo pichanie v podbrušku raz na pravej a raz na ľavej strane.. trápi ma to už asi 5 deň a 3 dní mi mešká MS.. môžem byť tehotná?

miska9959
21. jan 2019

@lulupulu Ahoj ja som v 4 mesiaci tehotenstva a na zaciatku tehotenstva ma pravidelne pichalo v podbrusku. Ak meska MS urob si tehotensky test a uvidíš ci si ci nie ale u kazdej zeny je to ine mna napriklad vravim ano pichalo ma pravidelne

lulupulu
autor
21. jan 2019

@miska9959 skúsim zajtra ráno test a uvidím 🙂

miska9959
21. jan 2019

@lulupulu budes mat istotu aspon ja som si tiež tak robila vyšli mi slabucke čiarky. Na druhy den som bola u lekara a uz som bola v 9 týždni

lulupulu
autor
21. jan 2019

@miska9959 robila som si pred týždňom a pol test a bola tam slabá čiarka.. keď som si ho urobila o pár dní neskôr bol úplne biely.. a teraz začali tie bolesti tak nevien

ninka9293
21. jan 2019

@lulupulu ahoj. Mna pred (ne)ocakavanou MS tiez pichalo v podbrusku, v den kedy som mala dostať MS som urobila test a bol pozitívny a trvalo to tak asi do siedmeho týždňa, to pichanie. Teraz som v 14tom týždni a sem tam ma picha v podbrusku 🙂 takže môžeš byť tehotná. Ten prvý test si si robila veeelmi skoro a vraj aj tehotensky test môže ukázať falošný vysledok počas ovulacie. Ak ti MS mešká 3 dni, uz je dobrý čas urobiť si test 🙂 prajem ti, aby ti test ukazal vysledok aky si zelas 🙂

mia78111
22. jan 2019

Ahojte,. Dlho som tu nebola no potrebovala by som sa poradit. Mam 4 rocnu dceru a uz si nepamatam tak detailne, ake som mala priznaky pri prvom tehu... S priatelom sa vsak pokusame o druhe mimco. Menstruaciu som mala 28.12 trvala 5 dni ako vzdy. Mám to nejako prehodene , lebo ovulku mam tesne po skonceni ms... / takto sme pred rokmi splodili aj malu, mali sme vtedy styk 2 krat za mesiac/ a podarilo sa... Cize teraz sme tiez snazilkovali v case ovulky.
Problem je to, ze som hrozne nedockava a neviem co si mysliet. Menstruaciu by som mala mat o 3 dni. Zacali ma boliet prsia asi 5 dni dozadu, ale ovela intenzivnejsie, ako pred menstruaciou. taktiez, ked sa sprchujem, vsimla som si ze na prsiach sa mi zacali objavovat zily. nemozem v noci poriadne spat, neskutocne ma bolia. Taktiez ma pobolieva podbrusko, ale jemnejsie, ako ked mam dostat ms. A zvycajne ma neboli podbrusko tak skoro, max tak par hodin pred spustenim ms. Baby test som si robila dnes rano / znacka maybe baybe/ vysiel negativny, tak neviem ci este nie je skoro na testovanie. Tiez som si vsimla, ze sa mi nevyhodili vyrazky na tvari, tak ako obvykle pred menstruaciou. Viete niekto poradit? 🙂

lulupulu
autor
22. jan 2019

@ninka9293 pozitívny vyšiel 🙂

sarinka2012
22. jan 2019

@mia78111 Ja som mala tie isté príznaky 5 dní pred očakávanou MS a je z toho moja sedemročná dcera 🙂 je pravda ze mne test vyšiel pozitivny hned ,ale to predsa neurčuje že to tak musi byť u každého. Držím palce 🙂

ninka9293
22. jan 2019

@lulupulu gratulujeem 🙂

lulupulu
autor
22. jan 2019

@ninka9293 ďakujem 😊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre