Som v 29. týždni a mám veľké bolesti ako pri menzese

kejkej
28. máj 2013

ahojte...mate niektora podobnu skusenost? mne sa uz pred 2 tt spustilo mliecko (teda zaciatok) a mam pichlave bolesti na lavej strane v podbrusku ako pri menzese.
mavala som menzes velmi bolestivy a na tej lavej strane.... neviem si presne vysvetlit ,,tvrdnutie brucha" teda neviem aky je to pocit .... prosim o radu 🙂
dakujeme 😉

traktor
28. máj 2013

mliecko /kolostrum/ ok, je to normal, prsia sa ti uz pripravuju..velke bolesti vsak ok nie su..je pravda, ze dietatko raste,maternica sa roztahuje , môzes to citit aj ako bolest..ale ty pises o velkej bolesti / ako ta velka bolest je, vies len ty sama../, cize ak sa necitis dobre, vyhladaj lekara..radsej ist a uistit sa, ze je vsetko ok, ako sa doma trapit..

kejkej
autor
28. máj 2013

@traktor dakujem 🙂 no tie bolesti mam dost silne lezim v klbku a cakam kedy tie krce a bolesti prejdu naoyaj sa citim ako keby som mala menstruaciu....

traktor
28. máj 2013

@kejkej tak nevahaj a vyhladaj lekara, môzes sa zacat aj otvarat a v tomto tyzdni tehotenstva je to este fakt skoro..skoda nieco zanedbat..oblec sa a chod

sijust
28. máj 2013

@kejkej ak su az taketo silne bolesti,mozno by som to riesila cez sanitku...je pravda,ze sa mozes otvarat...radsej sto krat pre nic robit poplach ako by malo byt neskoro ☹

kejkej
autor
28. máj 2013

@traktor volala som dr mam prist na 16 do nemocnice a uvivdime 😒
ale malinky kope statocne zato

traktor
28. máj 2013

@kejkej budem drzat palce..hadam bude vsetko ok, drz sa

kejkej
autor
28. máj 2013

@traktor dakujem velmi pekne

mizub
28. máj 2013

@kejkej Ja som Vám písla hneď na začiatku, no ako pozerám, tak mi to asi neposlalo... Držím teda palčeky, nech je všetko v poriadku.
A písala som, že tvrdnutie bruška je taký zvláštny pocit - napne sa celé bruško a na dotyk je tvrdé, napnuté a môžte cítiť aj taký jemný tlak. Ja keď som to mala prvýkrát (33tt), tak som mala aj nutkanie na WC (ale v skutočnosti mi nebolo treba). Bežala som do nemocnice a dobre, že som išla, lebo som mala normálne kontrakcie a museli mi podávať infúzie na zastavenie pôrodu. Našťastie všetko dopadlo ok a synček sa narodil (síce predčasne, no zdravý a valibuk) a až o 4týždne neskôr.
Prajem teda, nech to dopadne dobre a nie je to nič vážne 😉

magdusaaa
29. máj 2013

@kejkej Ahoj ako si dopadla u lekara? Bolesti uz ustupili?

zuzi0911
29. máj 2013

@kejkej jooj ako si dopadla??? Dufam ze ke vsetko ok...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre