ABC Design Condor a nánožník - ako ho správne uchytiť na športový kočík?

Zodpovedané
20. okt 2020

Ahoj Eli,

vedela by si mi poradit ako spravne uchytit nanoznik original od ABC Design ku kombinovanemu kociku Condor? Viem, ze sa musi vrch prehnut cez madlo kocika a potom zacvaknut. Ale zospodu je este taka snurka z oboch stran na suchy zips. Vzdy to uchytim o sedacku kocika zozadu, len to len tak tak dociahne a vzdy sa zosuchne, a nikde som zatial nenasla ziaden navod k tomu.

Dakujem

Ahoj,

na ABC Design Condor sa to proste len našuchne a vzadu spojí popod sedadlo. Ono to má držať v podstate len to preloženie cez detské madlo. Tam dole to len spojíš a nemusíš ísť okolo celého sedadla, len popod neho a popod nohy.

Nie je to najlepšie riešenie, ale videla som už aj podstatne horšie.

ABC Design Condor 4 (2017)

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli