ABC Design Salsa 4 2020 - plusy a mínusy - priestrannosť, terénnosť, skladanie? Skúsenosti?

Zodpovedané
20. jan 2020

Ahoj,

ma niekto skusenost s tymto kocikom? Zaujima ma hlavne priestrannost sportovej casti, ako zvlada teren, skladanie, a tie klasicke osobne skusenosti, resp. plusy a minusy 🙂

Ahoj,

ABC Design Salsa 4 - za mňa osobne, hlboká vanička ultra priestranná, veľká, s XXL strieškou. Športiak je priestranný dostatočne tiež, aj keď je taký jednoduchší, Nie v zlom. Takisto aj u neho je strieška super a velikánska. Terén - s penovými kolesami to bude základnejšie, ale sú dostatočne veľké plus odpruženie je supiš, takže za mňa áno. Do lesa pravidelne, prípadne na naozaj náročné používanie by som ale potom šla do ťažšej verzie s nafukovačkami Salsa 4 Air.

ABC Design Salsa 4

ABC Design Salsa 4 Air

Čo sa skladania týka, tak nevýhoda je, že skladanie prebieha až po odňatí športovej časti. Ale nie je to nijaká zásadná vec - je to pomerne bežné pre kombinácie a vyvažuje to zasa výhoda super váhy (na typ) - pod 12 kg. Ja si myslím, že celkovo to nie je najväčší kočík a často je to s oddeleným sedadlom u takýchto modelov lepšie.

Celkovo rátaj, že to nie je najdrahší model a ak nebudeš mať prehnané požiadavky, budeš určite spokojná, Za tú cenu schopný, praktický, dobre funkčný kočík s úžasným odpružením na svoju kategóriu. A ten košík! 🙂

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli