Adamex Belissa verzus Kunert Ivento. Ktorý z nich vybrať?

Zodpovedané
8. aug 2023

Ahoj,

chcem sa poradiť ohľadom kočíkov Adamex Belissa a Kunert Ivento.

Ktorý z nich je lepší?

Ďakujem

Ahoj,

prepracovanejším modelom je určite Adamex Belissa. V pomere cena/výkon/kvalita určite vyhráva.

Konštrukcia Belissa sa od Kunert Ivento líši bezúdržbovými kolesami plnenými gélom, lepšie položením ťažiskom a použitím kvalitnejších materiálov. Je určená pre stredne vysokých a vyšších rodičov, ktorí sa pohybujú ako po mestskom povrchu, tak aj po nerovných cestách dediny. Výhodou je zloženie konštrukcie spolu s nasadeným športovým sedadlom v akomkoľvek smere.

Hlboká vanička Belissa sa od Iventu líši:

  • Uzatvárateľným nehlučným ventilačným okienkom, ktoré je umiestnené v predlžovacej XXL strieške.
  • Vanička má na prednej strane zabudované tzv. panoramatické okienko, ktoré príjemne ovplyvňuje prúdenie čerstvého vzduchu.
  • Kryt hlbokej vaničky je prepracovaný do detailov, dá sa kompletne rozobrať a prispôsobiť letnému či zimnému počasiu.
  • Súčasťou je priedušný matrac so snímateľným a prateľným poťahom z prírodného materiálu.
  • Vanička má na dne zabudované ventilačné otvory, ktoré zabezpečujú kvalitnú cirkuláciu vzduchu.

Športové sedadlo Belissa sa od Iventu líši väčšou otvorenosťou z bokov. Inak sú sklonom chrbtových opierok, priestrannosťou a 15 kg nosnosťou sedadiel rovnaké.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally