Aká je najlepšia 2-kombinácia s veľkou vaničkou a nafukovacími kolesami?

Zodpovedané
10. nov 2023

Ahoj,

prosím o radu pri výbere kočíka.

Moje požiadavky:

  • 4-kolesový,
  • veľká robustná vanička,
  • perfektné odpruženie,
  • nafukovacie kolesá,
  • kĺbová rukoväť,
  • nekorýtková športová časť s veľkou strieškou,
  • opierku nožičiek možno polohovať,
  • úplný ľah,
  • športová časť otočná v oboch smeroch,
  • kvalitný kočík, v ktorom bude bábätku komfortne aj v nerovnom teréne a nezačne vŕzgať po pár mesiacoch.

Ďakujem

Ahoj,

pozri si novinku Joolz Day5, ktorá nedávno vyšla na trh. Podobným modelom je Easywalker Jimmey.

Pozri si aj tieto moje nedávne odpovede, pretože kočíky, ktoré v nich spomínam by Ti mohli tiež vyhovovať:

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally