Aká je nosnosť športovej časti Kinderkraft Everyday?

Zodpovedané
9. dec 2021

Ahoj,

ďakujem za odpoveď na moju otázku https://www.modrykonik.sk/ask-an-expert/kocikov...

Chcela by som sa poradiť ohľadom váhy kočíka. Na viacerých stránkach som našla iné údaje. Napr tieto:
Hmotnosť:

  • rám so športovým kočíkom: 14,3 kg,
  • sedačka: 4,5 kg,
  • rám: 9,8 kg,
  • rám + športový kočík: 14,3 kg,
  • vanička: 5,9 kg,
  • sedačka: 3,4 kg

A tiež aj to, že len nosnosť športovej časti je do 15 kg. Ty si písala, že až 22 kg.

Ktorý údaj je správny?

Ďakujem

Ahoj,

čo sa týka technických údajov, tak ja osobne ich do našej MK encyklopédie kočíkov udávam priamo zo stránky výrobcov.

Tie si dokonca môžeš pozrieť aj na videu, ktoré je pri Kinderkraft Everyday umiestnené.

Viem, že je problém nájsť rovnaké technické údaje u e-shopov. Oobne neviem odkiaľ ich berú a udávajú na ich stránkach. No pri tomto modely, sa tie tvoje od našich MK veľmi nelíšia.

Poďme sa pozrieť na technické špecifikácie, ktoré potrebuješ vedieť:

  • maximálne zaťaženie sedadla (jedno dieťa - v kg): 22 kg,
  • nosnosť nákupného košíka v kg: 5 kg,
  • celková maximálna nosnosť kočíka: 27 kg (22+5),
  • rám s kočíkom - 14,3 kg,
  • sedadlo - 4,5 kg,
  • hlboká vanička - 5,9 kg,
  • samostatný rám kočíka - 9,9 kg.

Kinderkraft Everyday

Držím ti palce. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, login kočikopédie a môj login lulu_originally (pridaj k obľúbeným), aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie 😉.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally