Aká strieška pasuje na Cybex Balios S?

Zodpovedané
9. nov 2021

Ahoj,

hľadám striešku na športový kočík Cybex Balios S za normálnu cenu. Dnes som ho vytiahla po 3 rokoch a sivá strieška úplne vyblednutá. Zatiaľ som na nete nič veľmi nenašla.

Aká strieška z iného kočíka by bola kompatibilná na Cybec Balios S?

Ďakujem

Ahoj,

ako jedna z majiteliek rovnomenného modelu, Ti musím povedať, že Cybex neponúka možnosť kúpy samostatnej striešky pre model Cybex Balios S.

Ale odporúčam kúpiť striešku Bugaboo. Môžeš si vybrať medzi klasickým variantom alebo letnou verziou, ktorá má sieťované okienka a integrovanú moskytiéru. Kompatibilné sú striešky z modelu Cameleon/Fox/Lynx či Donkey. Potrebuješ na to akurát ich príslušné prúty a držiaky.

Držím ti palce. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, login kočikopédie a môj login lulu_originally (pridaj k obľúbeným), aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie 😉.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally