Aká vanička je vhodná na podvozok Mutsy Nio?

Zodpovedané
30. aug 2021

Ahoj,

dostala som podvozok kočíka Mutsy Nio a potrebujem k nemu nájsť vhodnú hlbokú vaničku.

Je možné použiť aj iný typ vaničky, prípadne úplne inú značku?

Alebo musím zohnať vaničku Mutsy Nio?

Ďakujem

Ahoj,

no pokiaľ viem, tak tento kočík je kompatibilný iba s vaničkami rovnomennej značky.

Čo sa týka autosedačky tzv. vajíčka, tak tam je variabilnosť omnoho väčšia vďaka adaptérom je kočík Mutsy Nio kompatibilný so značkami autosedačiek Cybex, Maxi-Cosi, GB, Recaro, BeSafe, Kiddy, Joie, Avionaut, Nuna Pipa, Safety 1st (rovnaký adaptér).

Mutsy Nio

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally