Aké adaptéry pasujú na Easywalker Harvey2?

Zodpovedané
19. apr 2022

Ahoj,

ďakujem za odpoveď na moju otázku https://www.modrykonik.sk/ask-an-expert/kocikov...

Adaptéry na Easywalker Harvey2 máme presne tie, ktorú si mi poslala. Na vajíčko Britax Römer Baby-Safe i-Size vôbec nesedia.

Existujú aj iné adaptéry, ktoré by pasovali na Easywalker Harvey2?

Ďakujem

Ahoj,

bohužiaľ, iné adaptéry na Easywalker Harvey2 nie sú.

Niekedy sa stane, že sú zlé informácie o kompatibilite, čo bude asi aj tento prípad (adaptéry na Harvey sú rovnaké ako na Harvey2/3) .

Skúsila by som sa obrátiť na predajňu, kde sa na kočík a vajíčko pozrú fyzicky. Inak si myslím, že Ti nezostane nič iné, než toho vajíčko predať a zakúpiť iné, ktoré bude naozaj kompatibilné, ak ho chceš voziť aj na konštrukcii kočíka.

Keby si mala ešte akúkoľvek otázku, neváhaj mi napísať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia