Aké pruženie má kočík Euro Cart Corso?

Zodpovedané
8. okt 2021

Ahoj,

rozhodujem sa medzi kočíkmi Euro Cart Corso a Baby Design Wawe.

Ktorý má lepšie pruženie?

Neprefúkne v zime cez striešku?

Ktorý zvládne lepšie jazdu v zime po snehu?

Ďakujem

Ahoj,

na veľmi podobnú otázku som už odpovedala tu:

https://www.modrykonik.sk/ask-an-expert/kocikov...

Čo sa týka pruženia kolies, tak sú to veľmi podobné modely. Myslím však, že mierny sneh by mali zvládnuť. To isté sa týka aj typu striešky, veľmi podobné veľkosti. Myslím si, že po nasadení nánožníka a použitia kvalitného fusaku by malo byť dieťa dobre chránené.

Baby Design Wave

Držím ti palce. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a môj login, aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie 😉

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally