Aké sú nevýhody kočíka Babystyle Oyster Zero?

Zodpovedané
11. apr 2022

Ahoj,

rozmýšľam nad kúpou bazárového kočíka Babystyle Oyster Zero. Je to športiak, ktorý sa mi páči a odvezie aj väčšie dieťa. Je ľahký.
Odrádza ma to vyblednutie. Skoro každý má vyblednutú strechu.

Aké sú nevýhody tohto kočíka?

Vieš mi odporučiť nejaký podobný iný kočík, ktorý bude ľahučký a priestranný?

Mám obmedzený rozpočet do 180 eur.

Ďakujem

Ahoj,

Babystyle Oyster Zero je naozaj kvalitný kočík a išla by som bez obáv aj do bazárového modelu. Len si treba pozrieť stav koliesok. Staršie modely ich mali menej odolné (do roku 2019). Čo sa týka blednutia striešok a aj iných častí, tak s tým má problém v dnešnej dobe každý druhý kočík a často sa na to nevzťahuje ani reklamácia. Je to spôsobené novými ekologickejšími materiálmi a farbivami.

Babystyle Oyster Zero odporúčam rada. Najväčšou nevýhodou je zle prístupná brzda a skladanie poťahom von. Takže sa môže zašpiniť. Inak mu nemám veľmi čo vytknúť. 🙂

Z tých ľahších a priestrannejších kočíkov odporúčam aj Valco Baby Snap 4 Sport Trend Tailormade s nafukovacími kolesami.

V tejto cenovej hladine by som išla jednoznačne do Babystyle Oyster Zero.

Držím palce pri výbere a keby si mala akúkoľvek otázku, neváhaj mi napísať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia