Aké sú plusy a mínusy kočíka Bexa Air?

Zodpovedané
9. nov 2023

Ahoj,

páči sa mi kočík Bexa Air.

Máš osobné skúsenosti s týmto kočíkom?

Ak áno, aké sú jeho plusy a mínusy?

Ďakujem

Ahoj,

osobné skúsenosti s kočíkom Bexa Air nemám. No prečítala som o ňom veľmi pozitívne ladených recenzií od mamičiek, ktoré ho použvali. Výhodou sú väčšie nenafukovacie plnené kolesá, ktoré spolu s odpružením zvládajú prejazd aj nerovnejším terénom. Veľkou výhodou je funkcia hojdanie, ktorá sa u kočíkov objavuje už iba zriedkavo.

Celkovo hodnotím kočík pozitívne, pretože tentokrát si jeho výrobcovia skutočne nechali záležať. Je plne nabitý funkciami a vlastnosťami, ktoré oceníš. Zároveň Ťa poteší aj jeho bohaté základné príslušenstvo v cene kočíka.

Dokonca sa ma veľmi teší, že kočík sa dá zakúpiť aj s kvalitnou autosedačkou – tzv. vajíčkom Maxi-Cosi CabrioFix.

Podobné modely nájdeš v tejto mojej nedávnej odpovedi, ktorú Ti sem pripájam pre inšpiráciu:

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally