Aké sú plusy a mínusy kočíka Nanán Chiara Ferragni?

Zodpovedané
12. okt 2022

Ahoj,

páči sa mi novinka Nanán Chiara Ferragni.

Aké sú plusy a mínusy tohto kočíka?

Ďakujem

Ahoj,

luxusný kočík Nanán Chiara Ferragni je dizajnový kúsok, ktorý si môže dovoliť málokto. Pri tomto modeli platíš aj za exkluzivitu a jedinečnosť, ktorá sa odráža na cene.

Kočík vznikol zo spolupráce medzi prestížnou talianskou značkou Nanán a módnou talianskou ikonou Chiarou Ferragni, ktorá je elitou medzi fashion blogerkami s 26,7 mil. sledovateľmi na instagrame. Nový rad kočíkov Nanán je venovaný tým najmilším mamám, ktoré sa nechcú vzdať najmodernejšieho štýlu.

Nanán je ideálny pre tých, ktorí milujú eleganciu a sofistikovanosť značky a zároveň chcú funkčnosť a ľahkosť, ktorú im dáva ľahká hliníková konštrukcia (12,8 kg s hlbokou vaničkou a 11,5 kg so športovým sedadlom). Látka sa vyznačuje celoplošnou potlačou ikonického loga Chiara Ferragni. Farby a dizajn odrážajú svet Chiary Ferragni a dbajú na pohodlie dieťaťa. Zlatá farba konštrukcie dokonale ladí s ružovou látkou (špeciálnej edície) poťahou.

Hlboká vanička je o niečo väčšia ako tradičné vaničky a je vybavená priedušným matracom s integrovaným ventilačným systémom. Strieška hlbokej vaničky poskytuje dva odlišné a dodatočné ventilačné a zrakové systémy.

Športové sedadlo je plne otočné a umožňuje polohovanie dieťaťa smerom k mame alebo k ulici. Polstrované kolesá uľahčujú manévrovanie s kočíkom a väčšie zadné kolesá s rozmerom 28 cm zaisťujú dieťaťu pohodlie a pokoj aj pri presune kočíka po pláži, štrku alebo hrboľatom teréne.

Ak ho mám kvalitatívne porovnať s iným známejšími kočíkmi, tak by to boli Easywalker Jimmey, Cybex Priam 4, Joolz Hub+ alebo Bugaboo Fox 3.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally