Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Bugaboo Fox 3

Popis

Bugaboo Fox 3 je treťou generáciou všestranného, obľúbeného Bugaboo Fox 2, vychádzajúcou pre rok 2021. Fox je vybavený predĺžiteľnou strieškou s až dvoma XL vetracími náhľadovými okienkami. Kolesá sa na tomto vynovenom modeli nemenili, sú úplne totožné s Fox 2. Mechanizmus skladania je jednoduchší a ergonomickejší pre rodiča. Praktické je aj jednoducho odnímateľné či odklopiteľné detské madlo.

Aj tretia generácia v sebe spája to najlepšie, čo značka ponúka. Okrem super nízkej váhy blízkej Cameleon-u, perfektnej ovládateľnosti a zvládnutie aj o čosi horšieho terénu (nahradzujúce starší Buffalo), ako aj centrálneho odpruženia inšpirovaného modelom Runner, je naviac aj vcelku kompaktný. Podobne ako Donkey pritom unesie aj vysokú záťaž - a to nielen v sedadle (22 kg), ale aj v nákupnom košíku (10 kg). Manilpulácia s Foxom je pritom vďaka množstvu praktických detailov a vychytávok absolútne bezproblémová, tak ako pri predchádzajúcom modely.

Textílie hlbokej aj športovej časti sa upevňujú na rovnaký rám, ktorý sa jednoducho nacvakne na konštrukciu. Vyrobené sú z recyklopvaných PET fliaš, takže šetria životné prostredie. Ergonomicky tvarované korýtkové sedadlo môžeš naklonením polohovať až do ľahu. Vhodné je od približne 6 mesiacov - menšie bábätká umiestniš do priestrannej vynovenej hlbokej vaničky do ktorej bol pridaný nový ventilačný systém, ktorý zaistí vášmu dieťaťu pohodlie a reguluje teplotu vo vnútri aj vonku. Ponúka vynikajúcu ochranu pred živlami (testované pomocou veterné turbíny rýchlosťou približne 50 km / h). Mäkká priehľadná sieťovina tiež umožňuje vášmu dieťaťu objavovať svet.

Model je zakúpiteľný obvykle v dvojkombinačnom sete. Spolu s dokúpiteľným stojanom možno vajíčko prípadne použiť aj na nočné prespávanie. Voliteľnou autosedačkou s adaptérmi možno kočík doplniť o cestovný systém a ďalšiu možnosť využiteľnú už od narodenia - v ponuke je aj nová Bugaboo Turtle by Nuna pripojiteľná aj bez potreby akýchkoľvek adaptérov. Na integrované body jednoducho pripojíš aj ďalšie voliteľné príslušenstvo, napríklad originálny prídavný stupienok so sedadlom pre súrodenca, či prídavnú tašku Mammoth Bag s nosnosťou až 12 kg. Fox si môžeš zakúpiť v hotovom sete, alebo ho plne personalizovať vyskladaním farby konštrukcie, textílií a striešky z rôznych farebných kolekcií - ktoré samozrejme možno aj časom obmieňať, ladiť a striedať.

Parametre

Značka
Bugaboo
Typ
športový, dvojkombinácia, trojkombinácia, podvozok
Hmotnosť (v kg)
9,9
Rozmery v rozloženom stave (vך×d cm)
108,5 × 60 × 84
Rozmery v zloženom stave (vך×d v cm)
66 × 54 × 19
Pôvod značky
Holandsko
Maximálne zaťaženie sedadla (jedno dieťa - v kg)
22
Doporučený vek dieťaťa (v mesiacoch)
0 – 36
Otočné sedadlo
Korýtkové sedenie
Ďalšie parametre

Hodnotenia od mamičiek

Zatiaľ nikto nehodnotil tento kočík