Aké sú výhody a nevýhody kočíka Hauck Travel N Care?

Zodpovedané
24. jan 2023

Ahoj,

veľmi sa mi páči kočík Hauck Travel N Care. Bojím sa ho však objednať, i keď je cenovo super. Poslúžil by na letnej dovolenke. Dcéra bude mať v lete 15 mesiacov.

Využíval by sa Iba na dovolenke, pripadne potom občas mesto. Bol by ako záložný kočík po dovolenke.

Ide o kvalitný kočík?

Aké sú za a proti tohto kočíka?

Ďakujem.

Ahoj,

cestovný kočík Hauck Travel N Care je cenovo dostupný kočík, ktorý ponúka pohodlie až 25 kg dieťaťu. Má ľahký (6,8 kg) a stabilný hliníkový rám, ktorý má po zložení kompaktné rozmery a samostatne stojí. Pre ľahké prenášanie má zabudovaný čalúnený ramenný popruh. Odpružené kolesá majú zabudovanú funkciu tlmenia nárazov a jeho sedadlo je dostatočne pohodlné aj pre väčšie dieťa.

Hoci som ho osobne ešte nemala možnosť vyskúšať, tak som pátrala po recenziách, ktorých je pramálo. Mala som šťastie, pretože nedávno sa ku mne o ňom dostala veľmi pekná a pozitívna recenzia od našej MK mamičky.

Kupovala ho práve za účelom cestovania a je s ním spokojná. Jej odporučenie (mínus), ktoré uvádza je dodatočné zakúpenie podložky, pretože sa jej sedadlo zdalo tvrdšie. A ešte uvádza, že ju prekvapila celoplastová spodná opierka na nohy, ktorá sa dá dať do troch polôh, pretože pri hrubšom zaobchádzaní a manipulácii, by mohla povoliť.

Jej celkové zhodnotenie kočíka: „Je to kočík, ktorý za tú cenu neublíži a na cesty ho určite dobre využijete.”

Takže, prakticky za babku dostaneš veľa muziky, alebo slušný pomer cena verzus kvalita.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally