Aké sú výhody a nevýhody kočíka Moon Rocca Edition 2022?

Zodpovedané
20. okt 2021

Ahoj,

zvažujem kúpu kočíka Moon Rocca Edition 2022.

Aké sú jeho výhody a nevýhody?

Je dobrý?

Ďakujem

Ahoj,

poďme sa pozrieť na týchto krásavcov Moon Rocca Edition a Moon Rocca Basic.

Moon Rocca Edition

Moon Rocca Basic

Som z nich nadšená! Sú to modeli, ktoré sú niečo medzi Moon ReSea a Moon Style.

Moon ReSea

Moon Style

Vanička: dizajnová, kvalitný materiál použitých látok, priestranná pri vnútorných rozmeroch 78 x 32 cm, použitý samozrejme kvalitný detský matrac, XL strieška. A nesmiem zabudnúť spomenúť otvor s vetracím okienkom na magnet/zips.

Športová časť: odpruženie všetkých štyroch nafukovacích kolies. Čiže zvládne aj mierny terén a dieťatko to nepocíti. Nosnosť 22 kg - výrobca uvádza 0 -3 roky, vnútorný priestor športovej časti sa dá zväčšiť pomocou potiahnutia nadol nánožníka. Je to otočný model, možnosť úplného ľahu, XL strieška, veľký nákupný košík, brzda nášľapná stlač/stlač, stupienok pre dieťa. Skladanie jednou rukou, po zložení sám stojí.

Dve mínus u mňa:

  • je jeho trošku väčší rozmer po zložení, podotýkam že sa skladá aj so športovou časťou,
  • chýba mi teleskopická rúčka.

Držím ti palce. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, login kocikopedie a môj login lulu_originally (pridaj k obľúbeným), aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie 😉.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally