Aké sú výhody a nevýhody Nuna TRVL?

Zodpovedané
23. aug 2022

Ahoj,

páči sa mi kočík Nuna TRVL stroller.

Aké sú výhody a nevýhody tohto kočíka?

Ďakujem

Ahoj,

škoda, že si neuviedla nejaké kritéria, ktorými by som sa nechala viesť.

Nuna TRVL je cestovný typ, športového kočíka. Je určený pre vyšších (170 cm) rodičov a to vďaka jeho fixnej rodičovskej rukoväti vo výške 111 cm. Naviac nemá zadnú tyčovú os, takže o ňu nejde zakopnúť.

Mínusom sú jeho penové kolesá, ktoré nie sú až také odolné. Medzi ďalšie mínusy patrí nižšia chrbtová opierka a jej nemožnosť úplného rovného ľahu. A nesmiem zabudnúť na menšiu veľkosť striešky, ktorá nie je celkom dostatočná. Dieťaťu poskytuje nedostatočnú ochranu pred svietiacim slnkom do tváre. Taktiež sa mi nepáči riešenie ventilácie zadnej chrbotvej opierky, pretože po rozopnutí dieťa nechráni žiadna sieťka. Je tam iba vzduchoprázdno. A medzi mínusy dávam aj vyššiu obstarávaciu cenu, pretože sa pohybuje okolo 380 eur.

Plusom je jeho nízka váha, skladnosť a funkcia samoskladania. Medzi plusy patrí aj 22 kg nosnosť sedadla.

Celkovo by som povedala, že tento kočík v porovnaní s podobným modelom ako je napríklad obľúbený Easywalker Jackey. Má viac mínusov ako plusov.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďaľšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally