Aké vajíčko pasuje na Joie Litetrax 4 Flex Signature?

Zodpovedané
11. jan 2022

Ahoj,

máme kočík Joie Litetrax 4 Flex Signature a chceme dokúpiť vajíčko.

Musí mať táto autosedačka nejaké označenie presne pre tento kočík, alebo mi bude sedieť každá s adaptérom?

Ďakujem

Ahoj,

na kočík Joie Litetrax Flex Signature pasújú nasledovné autosedačky značky Cybex, Maxi-Cosi, GB, Recaro, BeSafe, Kiddy, Joie, Avionaut, Nuna Pipa, Safety 1st (rovnaký adaptér). Určite sa v prípade otázok, ktorú z nich vybrať nezabudni obrátiť na kolegyňu s Poradne o autosedačkách.

Joie Litetrax 4 Flex Signature

Autosedačky

V rámci výbavy pre dieťa budete skôr či neskôr určite riešiť aj výber autosedačky. Ak už pôjde o vajíčko, autosedačku alebo podsedák, je dobré sa v ponuke zorientovať a nechať si poradiť od skúsených odborníkov či rodičov. Všetky autosedačky sme preto rozdelili podľa značiek výrobcov, nech je pre Vás orientácia o mnoho jednoduchšia.

Držím ti palce. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, login kočikopédie a môj login lulu_originally (pridaj k obľúbeným), aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie 😉.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally