Ako dám dolu poťah z kočíka Hauck Travel N Care?

Zodpovedané
18. aug 2023

Ahoj,

mám kočík Hauck Travel N Care Plus. Je pri ňom uvedené, že poťah sa dá oprať v práčke.

Ako ho viem dať celý dole?

Ďakujem

Ahoj,

presný postup zloženia sedadla a striešky z konštrukcie kočíka Hauck Travel N Care Plus by si mala nájsť v priloženom manuáli č. 1.

Nezabudni však použiť ekologicky šetrné čistiace pracie prostriedky a určite nesmieš vynechať špeciálny impregnačný sprej, ktorý sa používa na obnovu vodoodolnej vrstvy na tkanine.

Bez ich použitia látka stráca pôvodnú funkciu vodoodolnosti a tiež UPF 50+ ochranný faktor, ktorý ju chráni pred vyblednutím na slnku!

Podobné ošetrenie som opísala v tejto odpovedi, tak Ti ju sem pripínam:

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally