Ako nasadiť striešku na kočík Bugaboo Buffalo?

Zodpovedané
3. nov 2022

Ahoj,

neviem si rady ohľadom nasadenia striešky na kočík Bugaboo Buffalo.

Nepasuje mi tam. Mám tam klipy a keď ju chcem nasadiť, tak sa krúti. Vysvetľovanie mi nepomáha, ani video nechápem.

Vieš mi pomôcť?

Ďakujem

Ahoj,

neviem síce, aké video si pozerala.

Ja Ti ponúkam video, ktoré je veľmi podrobné. Je na ňom jasne vidieť detail, ako navliecť prúty a aj ako sa nasadí strieška na kočík Bugaboo Buffalo. Skús si ho niekoľkokrát pozrieť a pevne verím, že ju potom hravo nasadíš. Prípadne popros dobrú kamošku, nech si ho s tebou pozrie a pomôže Ti.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally