Ako sa dáva moskytiéra na kočík Easywalker Jimmey?

Zodpovedané
18. sep 2023

Ahoj,

doma mám Easywalker Jimmey.

Ako sa dáva moskytiéra na športovú časť kočíka?

Už 5 mesiacov sa snažím na to prísť a stále nič.

Ďakujem

Ahoj,

moskytiéra na športové sedadlo kočíka Easywalker Jimmey sa ľahko pripevňuje a odopína. Prevlečieš ju cez opierku nožičiek a upevníš na bokoch striešky kočíka. Je praktická a pohodlná aj na uskladnenie, pretože sa dá zrolovať do priloženého vrecka.

Ak si nevieš rady, tak najlepšie spravíš ak navštíviš predajňu, kde si kočík kúpila. Verím, že Ti predavačky určite manipuláciu a nasádzanie moskytiéry na kočík ukážu.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally