Ako zistím, ktorý ročník je môj Cybex Priam?

Zodpovedané
26. feb 2024

Ahoj,

kúpila som z druhej ruky kočík Cybex Priam.

Ako zistím, ktorý je to ročník?

Chcem kúpiť nový Seat pack (DJ Khaled) na športovú verziu.

Bude pasovať aj na moje sedenie?

Ďakujem

Ahoj,

podľa priložených fotografií máš model Cybex Priam 3. Seat pack (DJ Khaled) Ti naň pasovať nebude, pretože je stavaná na nový model Priam 4. Jeho výrobca totiž uvádza:

Cybex Priam 4 vyšiel pre rok 2022. Od svojho predchodcu Cybex Priam 3 sa líši predovšetkým vyššie posadenou hlbokou vaničkou pomocou adaptérov, ktoré zároveň slúžia aj pre uchytenie vajíčka. Hlboká vanička má hranatejší tvar a je o 2 cm širšia. Športové sedadlo má nový tvar. Vďaka tomu sa poťahy navliekajú v jednom kuse a vylepšený bol aj spôsob zapínania 5-bodových pásov, ktorý je teraz podobný tomu v autosedačkách.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a kocikopediu. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally