Ako zvláda Joolz Aer jazdu snehom?

Zodpovedané
26. okt 2023

Ahoj,

chcela by som sa poradiť.

Ako zvláda Joolz Aer jazdu snehom?

Zvládajú to jeho malé kolieska?

Ďakujem

Ahoj,

malé kolieska kočíkov väčšinou prejazd snehom nezvládajú, pretože sa ním obalia a zaseknú sa. Podobne je na tom aj cestovný kočík Joolz Aer, ktorý má priemer predných kolies – 12,5 cm a priemer zadných kolies – 15 cm.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally