Aký máte kočiar a ako sa vám s ním jazdí v snehu?

something
15. dec 2012

Tak dnes prva vacsia nadielka snehu (cca 15cm) a ja som prisla po hodinovej prechadzke spotena ako kon. Mam casualplay S4 a ziadna sranda to teda nebola. Pretlacila som ho sice vsade, teda po vsetkych nasich neodhrnutych chodnikoch. Najlepsie je ked cestari odhrnu cestu a nahrnnuty sneh ostane pri prechode. Velka sranda ked mi tam vojdu predne kolieska a nie nie ich dostat cez neho. Aky mate kociar a ako sa vam s nim jazdi v hlbsom neutlacenom snehu? Dakujem

kilian
15. dec 2012

Bugaboo cameleon.so zimnymi kolesami prejde vsetko 😉

alenah31
15. dec 2012

PP GT3🙂 veľké nafukovacie kolesá, nastaviteľná odpružená masívna konštrukcia - je to terénny kočík - prejdeš ním aj čerstvo pooranú roľu rýchlosťou blesku 😀 😀 😀 😀

denaalubos
15. dec 2012

@something Tako ballila...lahka konstrukcia,velke tenke kolesa,prejdes v pohode po snehu..moderny,vsetci sa otacaju a obdivuju,no proste vysoka spokojnost 😉

danusskaaa
15. dec 2012

no ja mam quinny zapp x-tra co je uplne nemozne prejst cez sneh, kedze su koliecka uplne prtate... ale na zimu mame First Class trojkolku s nafukovacimi kolieskami a prejdeme vsetko a aj lahko. takze prechadzky su fajn... ked dopadne viac snehu ideme na sanky!

sampo
15. dec 2012

Bebeconfort hightrek 🙂 ma priemer kolies 30cm, cize pohoda lesnaaa 😀 akurat, ze este som ho tento rok nevytiahla..ale uz je nachystany pre krpca.

lucita79
15. dec 2012

JANE Slalom Pro Špeciálna edícia a žiadny problem som nemala,super ide aj ked je sneh. 🙂

mauzi
15. dec 2012

espiro atlantic - ľahká manipulácia, veľké gumené kolesá.... 🙂 šikovný za rozumnú cenu

pajerchinova
15. dec 2012

myslim ze je jedno aku znacku budes mat, dolezite je aby mal velke kolesa, najlepsie nafukovacie. z tym prejdes po snehu vzdy a aj na suchu tak kocik netrasie a dobre to peruje.

jagu81
15. dec 2012

Tako Balila - veľké kolesá a zatiaľ nebol problém prejsť nikam, či už sneh alebo nerovný terén 🙂

atreyu
15. dec 2012

jane slalom- maximalna pohoda

vivusika
15. dec 2012

mali sme trojkolku jane slalom a úplná pohodička aj cez neodhrnuté chodníky a vlastne hociaké nerovnosti🙂

katren
15. dec 2012

BabyJogger City Select a je to pohoda 😉

adelinuska
15. dec 2012

my mame silver cross s podvozkom classic, krasne hojda, ma velke terenne kolesa a v pohode prejdem neodhrnutymi dedinskymi cestami 🙂

martinano
15. dec 2012

Bugaboo cameleon, so zimnymi kolesa uplne v pohodicke, akurat dnes navalilo a presla som ako nic vsade 🙂

simoni3110
15. dec 2012

Concord fusion - najlepsi kocik na svete - ci v lete, ci v zime 😉

suzzi_
15. dec 2012

Baby Smile V-max. Fajn kocik za fajn cenu, nedam nan dopustit. Velke gumene kolesa, v zime sme nemali problem ani v mokrom snehu.

yidaky
15. dec 2012

Mam Teutoniu fun systen, iba odporucam. A este PP Sí.

staford
15. dec 2012

Dorjan 😉 super lahko sa s ním manipuluje

anjelik2509
15. dec 2012

ja som mala takýto, teda ešte ho máme, ale už sa nevozíme na ňom...http://kociky.heureka.sk/adbor-baby-lux/?gclid=... bol super, veľké kolesá sa mi ani v snehu nemochlali a v pohode som prešla, síce nie ako na suchom, ale v pohode...🙂

lucia1234
15. dec 2012

ja som mala quinny buzz a v snehu niečo strašné, teraz mám chicco multiway a celkom sa dá 🙂

rora
15. dec 2012

mala som espiro atlantic - bol super 🙂 , teraz mam baby active Q - nic moc, dost sa cez sneh narobim... 😒

79zuzana
15. dec 2012

my mame tako jumper x , princezna uz ma 2 rocky ale ten kocik by som stale nemenila, je perfektny do kazdeho terenu a teda mozem povedat, ze sme ho vyskusali uz takmer vo vsetkych podmienkach 😀

lienka1601
15. dec 2012

Baby smile V max sme mali.. a spokojna som bola len ta skladnost do auta to bolo trosku take ale nato som si potom kupila len golfky
kocik bol priestranny aj kara veeelka maly sa tam ako dvojrocny v poho zmestil aj s fusakom cena je super aj je moderny dobre kolesa co prejdo vsetko... no uzasny kocik..

usiko
15. dec 2012

coletto austin 3, velmi dobry do terenu ale do snehu ti treba velke a tenke kolesa.....takze nam sa v snehu chodi tazsie..mame velke ale siroke kolesa.....

lucynka287
15. dec 2012

ja mam camarello a je to super kocik super sa s nim manipuluje a prejdem vsade

lejlla
15. dec 2012

Jane slalom pro...nedam dopustit do terenu super aj priestorovo perfektnyyyyy

tilly
15. dec 2012

najlepsie mi po snehu presiel gesslein f2 s vymenitelnymi kolesami...
teraz chodim s baby jogger city elite a nie je to uz taka pohodicka, ale prejdem, co potrebujem

darinkazv
15. dec 2012

my máme bexu 4 kolesovú s nafuk. kolesami - fashion chromme 2012. nemám problém ani v snehu nad členky.

georgia333
16. dec 2012

Ja som mala Tako Warrior až nebolo veľmi nasnežene tak v pohode, potom sme vybrali sánky

katka5584
16. dec 2012

ja mam roan maritu a je super aj ked je nasnežene 😉