Akú dvojkombináciu pre zimné bábätko?

Zodpovedané
21. apr 2022

Ahoj,

čakáme zimné bábätko. Pre prvé sme mali Adbor Tori Classic. Bol skvelý, ale obrovský.

Teraz by som chcela dvojkombináciu s týmito parametrami:

  • veľmi odpružený,
  • vhodný do terénu,
  • skladný, ľahko zložiteľný do auta,
  • športová verzia po aj proti smeru,
  • do úplného ľahu,
  • priestranný,
  • trojkolku nie.

Páči sa mi vzhľadovo napríklad Moon alebo Baby Design. Cenu asi úplne neriešim, chcela by som skôr bazárový.

Vďaka za tipy! 🙂

Ahoj,

Moon kočíky budú určite dobrou voľbou, patria k tým ľahším a skladnejším. Pokiaľ budeš vyrážať často do terénu, tak by som išla určite do nafukovacích kolies, ktoré majú lepšie jazdné vlastnosti. Viac som sa rozpísala v tejto otázke z poradne. Nájdeš v nej tipy na kočíky, ktoré by som odporučila aj Tebe.

Odporúčam aj veľmi obľúbený Abc Design Salsa 4 Air, ktorý som ja sama mala vo výbere u najmladšieho syna. Oproti kočíkom Moon pôsobí viac robustne a má vyššiu hmotnosť – 14,5 kg, ale aj napriek tomu je ľahko ovládateľný. Má tiež moderný vzhľad, nafukovacie kolesá, dobre odvetrávanú vaničku s panoramatickým okienkom a ešte väčšie rozmery pri športiaku. Samozrejmosťou je aj teleskopická rukoväť, ktorú nastavíš až do výšky 110 cm.

A môže to byť aj nemenej obľúbený Baby Design Husky XL. Nájdeš u neho priestrannú hlbokú vaničku, ktorá je navyše ľahko polohovateľná - stačí zatiahnuť opaskom na zadnej strane. Nechýbajú mu tiež nafukovacie kolesá, mäkké odpruženie, nastaviteľná otočná rukoväť, uzatvárateľný nákupný košík a celkovo podarený vzhľad. Ku kočíku dostaneš aj veľmi bohatú výbavu - podložku, prebaľovaciu tašku, nánožník, pláštenku, držiak nápojov. Navyše poteší aj výbavou na zimu vo forme fusaku, deky a rukávnika.

Držím palce pri výbere a keby si mala ešte akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia