Akú dvojkombináciu, prípadne len vaničku pre vysokých rodičov a väčšie dieťa?

Zodpovedané
25. apr 2022

Ahoj,

chcela by som poprosiť o pomoc pri výbere hlavne hlbokej vaničky, prípadne dvojkombinácie s možnosťou cez adaptéry pripojiť Cybex vajíčko. Potrebujeme kočík pre vysokých rodičov a veľké dieťa, väčšinou mestský terén, odpruženie. A hlavne, aby to nebol korýtkový typ, vysoko uložená vanička kvôli problémom s platničkou. Cenový limit nemáme. Pri športovej časti ideálne dlhá strieška, úplný ľah, otočná sedačka.

Ktorý kočík spĺňa naše požiadavky?

Ďakujem

Ahoj,

výber samostatných hlbokých kočíkov je bohužiaľ trochu obmedzený, ponúka ich len pár značiek.

Napadá ma napríklad Cybex Priam 4. Jedná sa o najnovší model, ktorý má priestrannú hlbokú vaničku na výškových adaptéroch a je tak ideálny pre vyšších rodičov. Dá sa zakúpiť buď v dvojkombinácii, alebo iba podvozok (súčasťou je rám sedenia) a zvlášť potom hlboká korba a poťah športového sedenia. Sama som mala starší model Cybex Priam 3 a bola som s ním veľmi spokojná. Športové sedenie patrí medzi tie väčšie. Samozrejmosť je úplný ľah, otočná sedačka, predlžovacia strieška a ďalej potom nastaviteľná rukoväť, priestranný nákupný košík a nádherný dizajn. Kočík patrí medzi tie ľahšie kombinované kočíky. Je veľmi ľahko manipulovateľný a zložiť ho zvládneš jednou rukou.

Ďalej odporúčam aj kočíky značky Moon alebo ABC Design. Viac som ich rozobrala v tejto otázke v poradni, tak sa na ňu pozri. Možno ťa niektorý z kočíkov zaujme. 🙂

Konkrétne to sú tieto modely.

Držím palce pri výbere a keby si mala ešte akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj napísať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia