Akú hlbokú časť kočíka odporúčaš?

Zodpovedané
21. apr 2022

Ahoj,

potrebovala by som pomôcť s výberom kočíka. Úplne nám stačí len hlboká časť, keďže máme kočík Petite&Mars. Do kočíka nepotrebujem veľa investovať. Je možné a dosť pravdepodobné, že dieťatko k nám príde ako štvormesačné (adopcia).

Akú hlbokú časť nám odporúčaš?

Ďakujem

Ahoj,

výber samostatných hlbokých kočíkov je bohužiaľ trochu obmedzený, ponúka ich len pár značiek. Viac som ich rozpísala v tejto otázke z poradne:

Ak by si chcela hojdavý kočík, čo zvládne aj terén, tak napríklad Inglesina Sofia sa dá kúpiť z bazáru za dobré peniaze.

Ďalej odporúčam tieto modely. Na výber sú retro hojdavé a aj tie s modernejším dizajnom.

Držím palce pri výbere a keby si mala ešte akúkoľvek otázku, neváhaj mi napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia