Akú vyrovnávaciu vložku do športového kočíka Bugaboo Fox 2?

Zodpovedané
19. sep 2022

Ahoj,

rada by som sa poradila ohľadom vložky.

Aká vyrovnávacia vložka by sa hodila do Bugaboo Fox 2 - športového sedadla?

Dcéra má 6 mesiacov a zatiaľ vôbec nesedí. V hlbokej vaničke ju už ale veľmi nemožno udržať, lebo je veľmi zvedavá. X- lander je všade vypredaná.

Existuje iná alternatíva, ktorá sedí do Foxa?

Ďakujem

Ahoj,

bohužiaľ, značka Bugaboo nevyrába originálnu vyrovnávaciu vložku do žiadneho zo svojich kočíkov a ani do Bugaboo Fox 2.

Odporúčam Ti vyrovnávaciu podložku (vložku), ktorá je určená do športovej časti Babystyle Egg. Tá je však kompatibilná s viacerými korýtkovými kočíkmi ako je aj Tvoj model Fox 2.

Je to mäkko polstrovaná novorodenecká vložka do športového kočíka EGG, ktorá je vyrobená zo 100% mäkkej bavlny pre maximálne pohodlie. Jej cieľom je vytvoriť pre dieťa v sedacej časti športového kočíka polohu ľahu.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally